Чергове засідання Вченої ради в ОДУВС...

Чергове засідання Вченої ради в ОДУВС

30 січня в Одеському державному університеті внутрішніх справ відбулось чергове засідання Вченої ради.

На початку зібрання ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив почесні нагороди та дипломи науковцям вишу.

Так, від Національної академії наук вищої освіти України за участь у конкурсі «Краще видання року» нагороджено:

– дипломом лауреата 1 премії у номінації «Навчальні посібники» – навчальний посібник «Вогнева підготовка». Автори: Бахчеван Є.Ф., Катеринчук І.П., Ніколаєв О.Т., Мосузенко В.Ю.;

– дипломом лауреата 1 премії у номінації «Монографії» – монографію «Дезертирство в Україні: кримінально-правовий та кримінологічний аспект». Автори: Кавунська А.О., Корнієнко М.В., Шкута О.О.

За участь у щорічному конкурсі «Краще видання 2023 року» нагороджено:

– сертифікатом за першу премію у номінації «Монографії» – колектив авторів: Кавунська А.О., Корнієнко М.В., Шкута О.О.;

– сертифікатом за першу премію у номінації «Навчальні посібники» – колектив авторів: Бахчеван Є.Ф., Катеринчук І.П., Ніколаєв О.Т., Мосузенко В.Ю.

Разом з цим, нагороджено:

– переможця конкурсу «Викладач року – 2023» Ольгу Пасько, професора кафедри психології та педагогіки;

– лауреата конкурсу «Викладач року – 2023» Сергія Албула, професора кафедри оперативно-розшукової діяльності.

Аспірантка докторантури та аспірантури Аліна Пастух отримала диплом доктора філософії зі спеціальності 081 Право.