Чергове засідання Вченої ради ОДУВС...

Чергове засідання Вченої ради ОДУВС

23 квітня відбулося чергове засідання Вченої ради Одеського державного університету внутрішніх справ.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив дипломи доктора філософії зі спеціальності «Право»: Мурадяну Гарегину Рафаеловичу, Стукаліній Ользі Віталіївні, Терлецькому Анатолію Володимировичу.

Про організацію в університеті ефективної взаємодії з роботодавцями в умовах воєнного стану доповіла начальник відділу довузівської підготовки, профорієнтаційної роботи та сприяння працевлаштуванню випускників Оксана Юрочко.

Начальник навчально-методичного відділу Олександр Сіфоров проінформував про заходи, які здійснюються в університеті для забезпечення контролю якості освіти.

Разом з цим, затверджено Правила прийому до університету у 2024 році, утворено разові спеціалізовані вчені ради. Одностайним рішенням вчене звання доцента присвоєно викладачу кафедри цивільно-правових дисциплін Марині Коваленко та професору кафедри психології та педагогіки Людмилі Прудкій.