Чергова зустріч у межах реалізації завдань Школи м...
Чергова зустріч у межах реалізації завдань Школи молодших командирів відбулась в ОДУВС
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_29f9d1d87d.jpg&w=2048&q=100)
У ході спілкування було оновлено знання курсантів-молодших командирів щодо дотримання дисциплінарних норм та правил поведінки в університеті, нормативно-правової бази як підгрунтя діяльності поліцейського.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_c9d0d912c1.jpg)
Також акцентовано увагу на питаннях виховання молоді, зокрема у напрямі утвердження української національної ідентичності та долучення здобувачів вищої освіти, в тому числі курсантської молоді, до заходів національно-патріотичного спрямування та системної волонтерської діяльності.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_b0d03377b7.jpg)
Захід організовано за сприяння керівництва університету. У діалозі з молодшими командирами брали участь начальник відділу організації служби майор поліції Олександр Оберемок та заступник начальника відділу кадрового забезпечення – завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Зоя Дмитрук.
Разом! Все буде Україна!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_6f4eed72f9.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_787060d0fa.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_970d0f6f0c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_c1778b47d6.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_124c9b3c19.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_677cd3a048.jpg)
1012 лютого, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024