Чергова зустріч у межах реалізації завдань Школи м...

Чергова зустріч у межах реалізації завдань Школи молодших командирів відбулась в ОДУВС

У ході спілкування було оновлено знання курсантів-молодших командирів щодо дотримання дисциплінарних норм та правил поведінки в університеті, нормативно-правової бази як підгрунтя діяльності поліцейського.

Також акцентовано увагу на питаннях виховання молоді, зокрема у напрямі утвердження української національної ідентичності та долучення здобувачів вищої освіти, в тому числі курсантської молоді, до заходів національно-патріотичного спрямування та системної волонтерської діяльності.

Захід організовано за сприяння керівництва університету. У діалозі з молодшими командирами брали участь начальник відділу організації служби майор поліції Олександр Оберемок та заступник начальника відділу кадрового забезпечення – завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи Зоя Дмитрук.

Разом! Все буде Україна!