Успіхи курсантів ОДУВС на Всеукраїнському турнірі ...

Успіхи курсантів ОДУВС на Всеукраїнському турнірі «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо

29 січня – 1 лютого у м. Київ проходив Всеукраїнський турнір «Кубок Юна Україна» з боротьби самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку.

Серед юнаків курсант факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції Олег Прийма у ваговій категорії 64 кг посів 1-ше місце.

Серед дівчат у ваговій категорії 80 кг 3-тє місце посіла Ганна Мукан, курсант факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

У турнірі взяли участь близько 350 спортсменів з усіх областей України.

Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ виступали у складі збірної Одеської області, тим самим допомогли команді посісти 2-ге місце у загальному заліку.

Тренують спортсменів викладачі кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки Юрій Коломієць та Святослав Карапет’янц.