Бінарні заняття за участі фахівців Департаменту бо...

Бінарні заняття за участі фахівців Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ

Доцент кафедри ОРД ОДУВС к.ю.н., доцент Тарас Щурат провів бінарні практичні заняття з курсантами 2-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність».

Участь у заняттях взяли фахівці Департаменту боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України: підполковник поліції Сергій Мар’янов, заступник начальника департаменту - начальник 1-го управління; ⁠ підполковник поліції Денис Нікітін, заступник начальника управління - начальник 2-го відділу 3-го управління Департаменту;⁠ лейтенант поліції Владислав Шелехов, старший оперуповноважений 4-го відділу 1-го управління Департаменту.

Під час занять обговорювалися питання організації здійснення оперативно-розшукової діяльності підрозділами Департаменту боротьби з наркозлочинністю НПУ в умовах воєнного стану. На конкретних прикладах проілюстровано сучасні методи документування організованих груп і злочинних організацій в сфері незаконного обігу наркотичних засобів.