БІНАРНІ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ...

БІНАРНІ ЗАНЯТТЯ З ОПЕРАТИВНО-РОЗШУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В МУЗЕЇ ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ

Оновлений музей історії Одеського державного університету внутрішніх справ є центром національно-патріотичного виховання, адже його експозиції розповідають про важливі періоди історії України та віхи розвитку навчального закладу.

Саме в приміщенні музею було проведено низку бінарних семінарських занять з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» зі студентами 3-го курсу Інституту права та безпеки. Заняття проводив професор кафедри оперативно-розшукової діяльності кандидат юридичних наук, професор Сергій Албул.

Бінарне семінарське заняття з навчальної дисципліни «Оперативно-розшукова діяльність» зі студентами 3-го курсу Інституту права та безпеки

У занятті взяли участь учений секретар секретаріату Вченої ради кандидат педагогічних наук Максим Ісаєнко, старший фахівець секретаріату Вченої ради Ганна Бондаренко та начальник відділу Управління карного розшуку ГУНП в Одеській області підполковник поліції Олександр Заснов.

Під час заняття студенти дізналися про основні етапи розвитку й становлення оперативно-розшукових підрозділів та цікаві факти з історії правоохоронних органів Одещини.