Бінарні заняття у бюро судово-медичних експертиз...

Бінарні заняття у бюро судово-медичних експертиз

Кафедрою кримінального процесу та криміналістики ОДУВС на постійній основі проводяться бінарні заняття зі здобувачами вищої освіти університету на базі Одеського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Разом з викладачами заняття проводять експерти установи. Т.в.о. завідувача відділення судово-медичної криміналістики Ганна Каліта ознайомлює з особливостями роботи їх відділення, роз’яснює питання взаємодії слідчих з судово-медичними експертами, ознайомлює здобувачів з апаратною лабораторією та препараторськими.

У рамках розтину трупів демонструють порядок їх дослідження. Крім того, курсанти та студенти мають можливість відвідати патологоанатомічний музей та дізнатися про роботу відділу комплексних судово-медичних експертиз, який очолює Ангеліна Розіна.

Патологоанатомічний музей