Бінарне заняття за участю представника Департаменту кіберполіції Національної поліції України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_38f47bbac6.jpeg&w=2048&q=100)
20 листопада професор кафедри кримінального процесу та криміналістики доктор юридичних наук, професор Владислав Тарасенко за участю керівника відділу інформаційних технологій та програмування в південному регіоні Департаменту кіберполіції Національної поліції України кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Карена Ісмайлова провів бінарне практичне заняття у курсантів 307 взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» за темою «Негласні слідчі (розшукові) дії».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_0efaada143.jpeg)
Під час заняття були розв’язані задачі, рішення яких передбачають проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, з метою з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення та отримання доказів злочинної діяльності осіб з використанням сучасних технологій.
Значну увагу було приділено особливостям взаємодії підрозділів кіберполіції з органами досудового розслідування у протидії кіберзлочинності.
Курсантами було поставлено багато запитань, пов’язаних із діяльністю Департаменту кіберполіції та специфікою пошуку та фіксації фактів протиправної діяльності осіб в сфері сучасних інформаційних технологій.'