Бінарне заняття за участю представника Департамент...

Бінарне заняття за участю представника Департаменту кіберполіції Національної поліції України

20 листопада професор кафедри кримінального процесу та криміналістики доктор юридичних наук, професор Владислав Тарасенко за участю керівника відділу інформаційних технологій та програмування в південному регіоні Департаменту кіберполіції Національної поліції України кандидата юридичних наук, доцента підполковника поліції Карена Ісмайлова провів бінарне практичне заняття у курсантів 307 взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування з навчальної дисципліни «Кримінальний процес» за темою «Негласні слідчі (розшукові) дії».

Керівник відділу інформаційних технологій та програмування в південному регіоні Департаменту кіберполіції Національної поліції України кандидат юридичних наук, доцент підполковник поліції Карен Ісмайлов

Під час заняття були розв’язані задачі, рішення яких передбачають проведення слідчих (розшукових) дій та негласних слідчих (розшукових) дій, з метою з’ясування всіх обставин кримінального правопорушення та отримання доказів злочинної діяльності осіб з використанням сучасних технологій.

Значну увагу було приділено особливостям взаємодії підрозділів кіберполіції з органами досудового розслідування у протидії кіберзлочинності.

Курсантами було поставлено багато запитань, пов’язаних із діяльністю Департаменту кіберполіції та специфікою пошуку та фіксації фактів протиправної діяльності осіб в сфері сучасних інформаційних технологій.'