Бінарне заняття за участю майстра спорту України з...
Бінарне заняття за участю майстра спорту України з практичної стрільби
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_014970a7f7.jpeg&w=2048&q=100)
В рамках занять з навчальної дисципліни «Вогнева підготовка», організовано та проведено бінарне заняття за темою: «Правила і прийоми ведення вогню з пістолета».
До проведення занять долучився майстер спорту України з практичної стрільби, колишній військовослужбовець Державної прикордонної служби України, учасник бойових дій Тарас ЧУМАЧЕНКО.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_61ae93ccf2.jpeg)
Після практичного заняття курсанти Херсонського факультету мали можливість поспілкуватись з гостем щодо особливостей несення служби на деокупованих територіях нашої держави та взаємодії підрозділів Національної поліції з підрозділами Державної прикордонної служби України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_393a89696a.jpeg)
327 листопада, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024