Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Загальна ...

Бінарне заняття з навчальної дисципліни «Загальна психологія» за темою «Темперамент»

23 жовтня 2023 р. для студентів 1-го курсу зі спеціальності «Психологія» проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Загальна психологія» за темою «Темперамент» професором кафедри психології та педагогіки, кандидатом психологічних наук, доцентом Ольгою Смірновою та практичним психологом-психодіагностом, тренером та куратором МАРО Анною Курявською.

Cтуденти 1-го курсу зі спеціальності «Психологія»

Під час лекційного заняття практик Анна Курявська продемонструвала практичні навички з діагностики темпераменту. Студенти виконали психологічні тести по визначенню темпераменту і, за допомогою психодіагностичних навичок, підтвердили чи спростували висунуту гіпотезу стосовно свого темпераменту, навчилися визначати темперамент на прикладі своїх одногрупників і закріпили свої знання визначенням основних рис для кожного, звернули увагу, у яких випадках психологічне тестування може давати збій, і як корпоральна психологія допомагає у практичному консультуванні.