Бінарне заняття на тему «Психологічна саморегуляці...
Бінарне заняття на тему «Психологічна саморегуляція негативних психічних станів»
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_9166edce3a.jpeg&w=2048&q=100)
Викладач кафедри психології та педагогіки Світлана КРАСНОПОЛЬСЬКА та професор кафедри доктор педагогічних наук, професор Ірина БУЖИНА провели бінарне заняття з навчальної дисципліни «Професійно-психологічна підготовка поліцейського» у студентів 1 курсу ОПП «Психологія» на тему «Психологічна саморегуляція негативних психічних станів» сумісно з кандидатом педагогічних наук, доцентом Максимом ІМЕРІДЗЕ. На занятті була присутня завідувачка кафедри психології та педагогіки доктор психологічних наук, професор Людмила СНІГУР.
На занятті обговорювали проблему зв’язків між професійною діяльністю поліції, психологів та соціальних працівників в загальній роботі з різними категоріями населення в умовах негативних психічних станів.
630 жовтня, 2023
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024