Бінарне заняття для курсантів та магістрів ОДУВС і...

Бінарне заняття для курсантів та магістрів ОДУВС із директором Одеського інституту соціальних технологій Андрієм Крупніком

3 жовтня 2023 року професори кафедри психології та педагогіки ФПФОДР, доктор педагогічних наук, професор Ірина Бужина та кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Матієнко, спільно із директором Одеського інституту соціальних технологій, кандидатом політичних наук, доцентом Крупніком Андрієм Семеновичем провели бінарне заняття з теми «Аудіовізуальна психодіагностика брехні. Психологія управління та психічне здоров’я особистості» для курсантів та магістрів за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Доктор педагогічних наук, професор Ірина Бужина та кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Матієнко, спільно із директором Одеського інституту соціальних технологій, кандидатом політичних наук, доцентом Крупніком Андрієм Семеновичем

Зміст заняття був в обговоренні навчально виховного процесу, реформ у соціумі та  місцевого самоврядування та інших  реформ, що розпочато в Україні. Реформи передбачають активне залучення населення до прийняття та реалізації управлінських рішень через застосування різних форм місцевої демократії. В якості форм безпосередньої участі мешканців у формуванні та реалізації місцевої політики розглянули індивідуальні та колективні звернення громадян, петиції, загальні збори та конференції за місцем проживання.

Також була розглянута допомога представників органів влади громадському населенню.