Бінарне заняття з тактичної підготовки для курсант...

Бінарне заняття з тактичної підготовки для курсантів ОДУВС

Науково-педагогічними працівниками кафедри тактико-спеціальної та спеціальної фізичної підготовки ОДУВС спільно з головним сержантом роти 14-го окремого полку БпЛА Сергієм Скотарем та старшим солдатом – навідником-оператором 47-ї окремої механізованої бригади Олексієм Назаренком проведено бінарне заняття з курсантами університету.

Майбутнім офіцерам поліції було продемонстровано звичайне спорядження піхотинця, доведено оптимальне розташування на ньому зброї, боєприпасів, медичного та іншого оснащення.

Курсанти навчились технікам пересування зі зброєю та готовності до ведення вогню в різних умовах. Засвоєні заходи активних дій під час силового відпрацювання будівель та окремих приміщень у разі ймовірності стикання з ворогом (правопорушником). Відпрацьовані алгоритми психологічного тиску.