Бінарне заняття спільно з представниками практични...

Бінарне заняття спільно з представниками практичних підрозділів Національної поліції України

22 січня науково-педагогічними працівниками кафедри вогневої підготовки ОДУВС спільно з представниками практичних підрозділів Національної поліції України проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Вогнева підготовка» для курсантів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Заняття пройшло за темою: «Дії працівників поліції щодо застосування вогнепальної зброї у типових та екстремальних ситуаціях. Прийоми і правила стрільби зі штурмової гвинтівки (автомата)».

Метою навчання було вдосконалення курсантами навичок та прийомів стрільби з автоматичної зброї, виконання практичних вправ на спеціально обладнаних полігонах.