Бінарне заняття спільно з представниками практични...
Бінарне заняття спільно з представниками практичних підрозділів Національної поліції України
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_70c43431bb.jpg&w=2048&q=100)
22 січня науково-педагогічними працівниками кафедри вогневої підготовки ОДУВС спільно з представниками практичних підрозділів Національної поліції України проведено бінарне заняття з навчальної дисципліни «Вогнева підготовка» для курсантів 3-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.
Заняття пройшло за темою: «Дії працівників поліції щодо застосування вогнепальної зброї у типових та екстремальних ситуаціях. Прийоми і правила стрільби зі штурмової гвинтівки (автомата)».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_704ffed3d5.jpg)
Метою навчання було вдосконалення курсантами навичок та прийомів стрільби з автоматичної зброї, виконання практичних вправ на спеціально обладнаних полігонах.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_8e7d349564.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_cd65c2defd.jpg)
1923 січня, 2024
ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ26 липня, 2024
Запрошуємо до вступу в ліцеї безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання системи МВС України26 липня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ26 липня, 2024