Бінарне практичне заняття за темою «Використання і...

Бінарне практичне заняття за темою «Використання інформаційних технологій в діяльності правоохоронних органів»

Сьогодні, 12 жовтня було проведено бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни «Сучасні інформаційні технології в юридичній діяльності»

Заняття було проведено  завідувачем кафедри кібербезпеки та інформаційного забезпечення ОДУВС Ганною Форос із запрошенням старшого офіцера відділу внутрішньої безпеки Державної прикордонної служби України Дмитра Здебського.

Під час бінарного заняття за темою: «Використання інформаційних технологій в діяльності правоохоронних органів» слухачі магістратури факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування були ознайомлені з особливостями інформаційно-аналітичного забезпечення Державної прикордонної служби України, базами даних та інформаційними системами, що використовуються в діяльності.

Ганна Форос (зліва) та Дмитро Здебський (зправа)

Дмитро Здебський звернув увагу на те, що особливе місце серед методів виявлення доказової інформації посідає психофізіологічне дослідження з використанням поліграфа, та продемонстрував його роботу в дії.

Психофізіологічне дослідження з використанням поліграфа