Бінарне практичне заняття на тему “Призначення, та...

Бінарне практичне заняття на тему “Призначення, тактико-технічні характеристики та будова снайперської гвинтівки Драгунова”

11 жовтня 2023 року професором кафедри вогневої підготовки Олексієм Ульяновим спільно з поліцеськими батальйону поліції особливого призначення ГУНП в Одеській області зі студентами другого курсу проведено бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни “Вогнева підготовка” на тему “Призначення, тактико-технічні характеристики та будова снайперської гвинтівки Драгунова”.

На заняттях студенти були ознайомлені з основними частинами снайперської гвинтівки та тактико-технічними характеристиками. Здобувачів освіти цікавили питання щодо різновидів снайперських гвинтівок, а також наявність на озброєнні підрозділів Національної поліції новітніх зразків снайперських гвинтівок вітчизняного виробництва. На всі поставленні запитання студенти отримали грунтовні відповіді.

Професор кафедри вогневої підготовки Олексй Ульянов

Студенти другого курсу