Бінарне практичне заняття зі студентами за участю ...

Бінарне практичне заняття зі студентами за участю практикуючих психологів на базі Міжнародної Академії розвитку особистості

27 лютого було проведено бінарне практичне заняття зі студентами 1-го курсу денної форми навчання інституту права та безпеки з навчальної дисципліни «Загальна психологія» за темою: «Рапорт і невербальна комунікація в практичній роботі психолога» професором кафедри психології та педагогіки кандидатом психологічних наук, доцентом Ольгою Смірновою за участю практикуючих психологів на базі Міжнародної Академії розвитку особистості – Оксани Рудак, Вікторії Скляренко, Тетяни Міхайлюк та Вікторії Волченко.

На занятті було розглянуто:

– Встановлення рапорту;

– Особливості коммунікації психолога під час консультації.

Під час заняття студенти змогли визначити свої психічно-емоційні стани та отримати психодіагностичні інструментарії для своєї майбутньої практики.