Бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни ...

Бінарне практичне заняття з навчальної дисципліни “Стресостійкість” для патрульних поліцейських під час підвищення кваліфікації

Сьогодні, 7 березня 2024 року, професором кафедри психології та педагогіки факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування кандидатом юридичних наук, доцентом Ольгою ПАСЬКО спільно із завідувачем відділення психологічного забезпечення Іриною ГОНЧАРУК проведено бінарне практичне заняття для патрульних поліцейських під час підвищення кваліфікації з навчальної дисципліни “Стресостійкість”.

Під час бінарного практичного Ольга ПАСЬКО у зворотній комунікації із патрульними поліцейським тезисно розкрила питання щодо видів екстремальних ситуацій, критичних ситуацій, видів небезпек і, відповідно, шляхам їх нейтралізації.

З метою формування психологічної готовності працівника поліції до дій у стресосогенних і психотравмуючих ситуаціях Ірина ГОНЧАРУК під час заняття висвітлила особливості програми ментального здоров’я та провела ряд психологічних вправ, спрямованих на саморегуляцію негативних психічних станів та відновлення нервового напруження.

У процесі комунікації поліцейські самостійно знаходили ресурси відновлення ментального здоров’я та жваво обговорювали важливість звертати увагу на свій психічний стан, особливо в умовах війни.