Бінарне лекційне заняття для студентів – майбутніх...

Бінарне лекційне заняття для студентів – майбутніх психологів за темою: «Методи невербальної комунікації у консультуванні»

Практичний психотерапевт Міжнародної Академії Розвитку Особистості к.психол.н., доцент Ольга СМІРНОВА разом з професоркою кафедри психології та педагогіки ОДУВС к.психол.н. Людмилою ПРУДКОЮ провели бінарне лекційне заняття для студентів – майбутніх психологів за темою: «Методи невербальної комунікації у консультуванні».

Майбутні психологи

На занятті були розглянуті основи усвідомленої корпоральної психології розвитку особистості – авторського напряму Ольги СМІРНОВОЇ. Автор звернула увагу на те, що визначення виду темпераменту, статури людини, виду психотипу, а також її зовнішність дає практичному психологу можливість читання клієнта на 93%, що є запорукою його успіху ефективної допомоги клієнту на консультації.

Запорука успіху ефективної допомоги клієнту на консультації

Кафедрою психології та педагогіки ОДУВС й в подальшому планується залучати практичних психологів, що сприятиме більш якісному навчанню і зацікавленості майбутніх психологів!