Бінарне лекційне заняття за участі міжнародних екс...

Бінарне лекційне заняття за участі міжнародних експертів КМЄС в Україні

11 березня кафедрою адміністративної діяльності поліції ОДУВС проведено бінарне лекційне заняття з навчальної дисципліни «Протидія торгівлі людьми та нелегальній міграції».

Студенти інституту права та безпеки мали нагоду поспілкуватися з міжнародними експертами КМЄС в Україні, а саме:

– Бо Карстен Фредрік Ройсет (Швеція), старшим радником з розслідування злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми (у Zoom);

– Дезіре Хуфнагель (Австрія), радницею/тренеркою з питань кримінальних розслідувань;

– Андрієм Марковим (Україна), радником з питань реформування прокуратури.

Під час заходу присутні дізналися про:

– особливості здійснення реактивного та проактивного розслідування в країнах ЄС;

– статистичні дані торгівлі людьми в світі за формами експлуатації;

– особливості використання OSINT під час розкриття злочинів, повʼязаних з торгівлею людьми;

– принципи отримання доказів у справах, повʼязаних з торгівлею людьми;

– особливості проведення фінансового розслідування для розкриття вказаної категорії злочинів.