Бінарна лекція кримінальні правопорушення у співучасті, при повторності, сукупності та рецидиви
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_c16cc21d7a.jpg&w=2048&q=100)
11 березня була проведена бінарна лекція доцентом кафедри кримінального права та кримінології Вікторією Щирською разом із заступником начальника Малиновського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Одеській області Ангеліною Паниченко та психологом Малиновського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Одеській області Людмилою Панченко для курсантів 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції на тему: «Кваліфікація кримінальних правопорушень, вчинених у співучасті, при повторності, сукупності та рецидиви кримінальних правопорушень».
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_aed520b491.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_685a7caf72.jpg)
Під час заняття були висвітлені основні положення співучасті, повторності та рецидиву. Представники пробації розкрили значення центру пробації, як взаємодіють служби та допомагають у розшуку людей, які не виправилися та вчинили нові протиправні діяння. Також обговорили нововведення, новий вид покарання– пробаційний нагляд.
Лекція пройшла жваво, позитивно та з практичними прикладами.