Бінарна лекція кримінальні правопорушення у співуч...

Бінарна лекція кримінальні правопорушення у співучасті, при повторності, сукупності та рецидиви

11 березня була проведена бінарна лекція доцентом кафедри кримінального права та кримінології Вікторією Щирською разом із заступником начальника Малиновського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Одеській області Ангеліною Паниченко та психологом Малиновського районного відділу філії Державної установи “Центр пробації” в Одеській області Людмилою Панченко для курсантів 1-го курсу факультету підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції на тему: «Кваліфікація кримінальних правопорушень, вчинених у співучасті, при повторності, сукупності та рецидиви кримінальних правопорушень».

Під час заняття були висвітлені основні положення співучасті, повторності та рецидиву. Представники пробації розкрили значення центру пробації, як взаємодіють служби та допомагають у розшуку людей, які не виправилися та вчинили нові протиправні діяння. Також обговорили нововведення, новий вид покарання– пробаційний нагляд.

Лекція пройшла жваво, позитивно та з практичними прикладами.