Біг - запорука міцного здоров’я...
Біг - запорука міцного здоров’я
Курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ продовжують активно підтримувати відмінну фізичну форму.
Сьогоднішній недільний ранок вони традиційно розпочали з трикілометрового забігу спільно з ректором університету Дмитром Швецем.
Біг зранку загартовує організм, зміцнює нервову й серцево-судинну системи, сприяє концентрації, поліпшує настрій та допомагає боротися зі стресом.
Тож дбаємо про себе і розпочинаємо свій день правильно!
3307 вересня, 2024
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ15 червня, 2026
Діалог з ветеранами11 червня, 2026
Підсумкове засідання науково-практичного клубу "Адвокатура"11 червня, 2026

