Активна взаємодія з практичними підрозділами – зап...

Активна взаємодія з практичними підрозділами – запорука якісної підготовки сучасних поліцейських

Комплексна підготовка сучасних слідчих та криміналістів неможлива без активної взаємодії з практичними підрозділами.

Завдяки тісній співпраці кафедри кримінального процесу та криміналістики університету та начальника відділу криміналістичного забезпечення слідчого управління ГУНП в Одеській області підполковника поліції Інни Савельєвої систематично на базі управління проводяться заняття з курсантами факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування.

Відпрацювання практичних навичок курсантами

На них очільниця відділу особисто ознайомлює курсантів із сучасною криміналістичною технікою, методами та методиками, курсанти відпрацьовують практичні навички вилучення, упакування, фіксування, роботи зі слідами різного походження, які використовуються у процесі доказування при розслідуванні кримінальних проваджень.

Відпрацювання практичних навичок курсантами

Нещодавно курсанти мали можливість навіть попрацювати із системою ANDE, яка широко використовується по всьому світу для оперативного ДНК аналізу.

Ознайомлення з цією сучасною технологією відіграє важливу роль у підготовці майбутніх слідчих, особливо до розслідування воєнних злочинів та ідентифікації жертв збройного конфлікту.