Адвокат зі Сполучених Штатів Америки провів занятт...

Адвокат зі Сполучених Штатів Америки провів заняття (онлайн) для здобувачів вищої освіти ОДУВС

Залучення міжнародних практичних працівників з Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки до навчального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ та створення ефективної взаємодії з науково-педагогічними працівниками, здобувачами вищої освіти є важливим кроком для інтеграції університету в міжнародну освітню арену.

The police investigation

Для студентів 3 курсу інституту права та безпеки, в рамках вивчення навчальної дисципліни «Кримінальний процес», було проведено онлайн-заняття на тему: «Famous Trials and Cases in the United States» за участю Tom GLASSMAN, адвоката з цивільних справ в Ohio та Kentucky.

Cтуденти 3 курсу інституту права та безпеки

Під час онлайн-заняття спікер акцентував увагу на таких відомих судових процесах:

– справа «Fox News», в якій йшлось про угоду компенсації в розмірі 787,5 мільйонів доларів, з метою уникнути гучного судового процесу про наклеп щодо фальсифікації результатів президентських виборів у США;

– справа «Simpson», в якій відомого американського футболіста та актора O.J. Simpson  звинувачували у вбивстві;

– справа «Clarence Elkins», в якій особо було неправомірно засуджено на 8 років;

– справи про відповідальність у соціальних мережах «Twitter v. Taamneh» та «Gonzalez v. Google».

Активна дискусія, що відбулась в ході заходу, допомогла студентам осмислити матеріал та знайти відповіді на запитання, що виникали в ході аналізу справ та підходів, що використовуються в США.

Для майбутніх співробітників органів Національної поліції України, прокурорів, адвокатів, юристів та інших фахівців у сфері правоохоронних органів дуже важливим є вивчення не лише законодавства України, але також досвіду, рішень та підходів, що використовуються у країнах з розвинутими системами судової практики, таких як Сполучені Штати Америки.