211 років від дня народження Тараса Григоровича Ше...
211 років від дня народження Тараса Григоровича Шевченка
Сьогодні, 9 березня, виповнюється 211 років від дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча – Тараса Григоровича Шевченка.
З цієї нагоди ректор Одеського державного університету внутрішніх справ Вʼячеслав Давиденко разом з керівниками міста, області, силових структур та представниками громадськості взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.
Тарас Шевченко – геній українського народу. Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності.
Завдяки своєму життю та творчості великий митець надихав патріотів України до боротьби за правду, свободу та майбутнє нашої рідної України. Зараз він залишається для нас прикладом сили, незламності та патріотизму.
708 березня, 2025
ЛІЦЕЇ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ29 травня, 2025
Запрошуємо на навчання до безпекових ліцеїв МВС28 травня, 2025
Науковець ОДУВС удостоєний іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених - докторів наук28 травня, 2025
ОДУВС долучився до «Фестивалю кар’єри»27 травня, 2025