100 і 2 роки незламності ОДУВС відзначив 102-у річницю з часу заснування
![news-photo](/_next/image?url=%2Fapi%2Fimages%2FgetImage%3Fimgsrc%3D%252Fuploads%252Fmedium_cover_6b0e11f4bb.jpg&w=2048&q=100)
Сьогодні, 27 лютого, Одеський державний університет внутрішніх справ відзначає 102-у річницю з часу заснування. Наш університет – це сучасний заклад вищої освіти з багаторічними традиціями, унікальним науковим потенціалом, потужною матеріально-технічною базою, новітніми технологіями та творчим підходом до роботи і навчання.
Під час урочистого шикування з річницею особовий склад закладу вищої освіти від керівництва Міністерства внутрішніх справ України привітав заступник начальника управління організації наукової діяльності та інновацій ДОНС МВС майор поліції Максим Романов:
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F1_d3f8d75c45.jpg)
– Понад 730 днів триває збройна широкомасштабна агресія російської федерації. Одеський державний університет внутрішніх справ і все Міністерство внутрішніх вправ, як ніхто інший, відчули на собі цей важкий удар, але я впевнений, що постійний та перемінний склад університету, ваші здобутки, а також цілі й плани, які ви ставите на майбутнє, безперечно ляжуть в основу нашої перемоги і писатимуть історію Перемоги нашої величної держави України.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F2_d36d402ff2.jpg)
З вітальним словом звернувся ректор університету полковник поліції Дмитро Швець:
– Сьогодні не випадково говоримо, що століття плюс два роки. Дійсно, два роки непростих, два роки повномасштабного вторгнення агресора на територію нашої держави. Але, беззаперечно, це два роки стійкості, в тому числі колективу нашого університету. Мені приємно говорити про наші здобутки, про кількість підготовлених фахівців і про ту наукову плеяду, яка доклала значний внесок у розвиток та розбудову університету. Сьогоднішня дата для університету історична. За цей період зроблено багато. Але я переконаний, що ще багато чого потрібно зробити. Всі ми працюємо над нашим єдиним бажанням і єдиною метою – Перемогою. Вітаю всіх з річницею заснування Одеського державного університету внутрішніх справ. Бажаю всім гараздів, нових цілей і нових досягнень, мирного неба і української незалежної землі під ногами. Слава Україні!
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F3_d8dd50285d.jpg)
З нагоди 102-ї річниці від Дня заснування закладу вищої освіти ряд працівників та здобувачів вищої освіти вишу були відзначені занесенням фотокартки на Дошку пошани університету та отримали відзнаки «Кращий працівник» і «Кращий здобувач вищої освіти». Також оголошено наказ про призначення виконуючими обов’язки молодших командирів на факультетах університету.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F4_5118c590aa.jpg)
Завершилось ранкове шикування проходженням урочистим маршем.
Цього дня зі святом колектив університету також привітали народний депутат України, голова Наглядової ради ОДУВС Олексій Леонов; начальник ГУНП в Одеській області Іван Жук; перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський; заступник Одеського міського голови Валерій Сілін; заступниця начальника Одеської районної військової адміністрації Алла Вишнякова та інші почесні гості, які вручили нагороди працівникам університету.
Олексій Леонов у вітальній промові зазначив, що сьогодні університет має бездоганну репутацію, славетну історію та потужний колектив, який здатний виконувати надскладні завдання.
– Випускники ОДУВС з честю захищають правопорядок в лавах Національної поліції, ведуть системну наукову роботу. Бути попереду, торувати шлях для інших – не тільки почесно, а й відповідально. Тому бажаю всім вам примножувати славні традиції університету та його здобутки. Вірю, що нинішнє покоління курсантів впише свою – блискучу – сторінку в історію навчального закладу та Міністерства внутрішніх справ, – додав парламентар.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F5_933b2c5332.jpg)
«В умовах сьогодення Одеський державний університет внутрішніх справ з кожним днем розвивається, вдосконалюється освітній процес та наукова діяльність, поповнюється матеріально-технічна база. Ви приділяєте дуже велику увагу національно-патріотичному вихованню. В цьому і полягає місія університету, адже освічені люди – це і є багатство нашої країни. Багато ваших випускників зараз несуть службу в штурмовій бригаді «Лють», боронять нашу країну. Я зичу усім вам міцного здоров’я і, звичайно, скорішої нам великої Перемоги! Слава Україні!», – звернувся до присутніх очільник поліції Одещини Іван Жук.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F6_1deee77f54.jpg)
Олег Радковський своєю чергою відмітив, що Одеський державний університет внутрішніх справ – це один із найстаріших вишів нашої країни з правоохоронним профілем, який має високопрофесійний колектив науковців, викладачів та сучасну потужну матеріальну базу.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F7_090e61a94b.jpg)
– За десятиліття своєї роботи ОДУВС став справжньою візитною карткою нашої держави, виховуючи справжніх професіоналів, які здатні брати відповідальність за стан подій у правоохоронній системі нашої країни, за стан безпеки нашого суспільства. І це дуже важливо для нашої країни. Хочу побажати всьому вашому славетному колективу міцного здоров’я, великих досягнень в галузі науки та в галузі виховання випускників. А курсантам хочу побажати плідного навчання, вірно служити своїй державі і стати гідними синами та доньками своєї країни, – зазначив перший заступник голови Одеської обласної ради.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F8_8cc4751336.jpg)
Від керівництва та Одеської мерії присутніх привітав заступник Одеського міського голови Валерій Сілін, який побажав всім працівникам та курсантам міцного здоров’я, наснаги та професійних успіхів.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F9_a82684d44b.jpg)
Алла Вишнякова, вітаючи колектив університету, відмітила: «Забезпечення безпеки громадян – це обов’язок і честь, прийти вчасно на допомогу – це покликання і талант. Я бажаю вашому університету ще не один десяток поколінь, які будуть прославляти ваш славетний заклад. Кожному з вас я бажаю душевної та фінансової стабільності, легких сходів до кар’єрних вершин і миру на нашій землі».
Наостанок для усіх присутніх пролунало патріотичне привітання у виконанні солістів центру військово-музичного мистецтва ВМС ЗСУ.
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F10_171442da78.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F11_265401c719.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F12_62a602104d.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F13_85935d78a2.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F14_63aabc7331.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F15_8b80b76b39.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F16_30428dcf3c.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F17_0612a9f9bf.jpg)
![](/api/images/getImage?imgsrc=%2Fuploads%2F18_b405e5a021.jpg)