Міжнародне співробітництво Одеського державного університету внутрішніх справ є одним з пріоритетних напрямів діяльності навчального закладу, який спрямований на забезпечення налагодження міжнародних зв’язків університету з навчальними закладами, організаціями та фондами зарубіжних країн, а також подальшу практичну реалізацію результатів міжнародних контактів з поліцейськими структурами та навчальними закладами іноземних країн.

     

    Здійснюється активізація діяльності щодо залучення науково-педагогічних працівників університету до проходження тренінгів та вебінарів (онлайн та офлайн), які проводяться Агентством Європейського Союзу з підготовки співробітників правоохоронних органів (CEPOL).

     

    Участь представників ОДУВС у тренінгах CEPOL у 2023 році:

     

    - з 06 до 10 лютого 2023 року завідувач кафедри кримінального процесу Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичний наук, професор підполковник поліції Ганна Тетерятник брала участь у субрегіональному тренінгу «Розслідування воєнних злочинів» в м. Кишинів (Молдова);

     

    - з 27 до 31 березня 2023 року професор кафедри кримінального права та кримінології доктор юридичних наук, доцент майор поліції Ганна Собко брала участь у тренінгу з протидії наркозлочинності в м. Будапешт (Угорщина);

     

    - у період з 24 до 28 квітня 2023 року делегат від Одеського державного університету внутрішніх справ фахівець відділу міжнародного співробітництва, старший викладач кафедри адміністративної діяльності поліції доктор філософії Боксгорн Анастасія відвідала м. Варшава (Республіка Польща) з метою участі у регіональному тренінгу «Незаконний обіг зброї та вибухівки – розслідування щодо діяльності в онлайні, пов’язані з тероризмом та «Дарквебом».

     

    Окрім того, у 2024 році активізовано діяльність ОДУВС щодо реєстрації здобувачів вищої освіти на порталі LEEd CEPOL (проєкт TOPCOP). 

     

    Відповідні представники пройшли курси за зазначеним проєктом, а саме: «Спільні слідчі групи» (Joint Investigation Teams); «Даркнет» (Darknet); «Кіберзлочинність» (Cybercrime). За результатами проходження курсів учасники отримали сертифікати. 

     

    Також активну участь взяли науково-педагогічні працівники університету у проходженні тренінгів на платформі LEEd CEPOL. 

     

    У період з 27 до 31 травня 2024 року відбувся онлайн-тренінг за темою «Державно-приватне партнерство та інші форми протидії фінансуванню тероризму», у якому брав участь завідувач кафедри трудового, земельного та господарського права ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент Володимир Дришлюк.