Зустріч ректора університету з курсантами-сиротами та курсантами, позбавленими батьківського піклування

img_8987img_9002Сьогодні, 12 березня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін вкотре зустрівся з курсантами університету, які мають статус сиріт або позбавлені батьківського піклування.

Під час сьогоднішньої зустрічі очільник вишу запропонував майбутнім офіцерам поліції допомогу у вигляді безкоштовного навчання у «Автошколі» для подальшого отримання посвідчення водія категорії В.

Курсанти з радістю одноголосно підтримали пропозицію ректора, тож навчання розпочнуться одразу після завершення карантину.

Разом з цим, за активну участь у громадському житті університету курсанту 1-го курсу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Катерині Кісленко ректор університету вручив наручний годинник.

img_8969 img_8975 img_8982 img_8984  img_8991 img_9001