До ОДУВС завітали учні закладів освіти міста Чорно...

До ОДУВС завітали учні закладів освіти міста Чорноморськ

В Одеському державному університеті внутрішніх справ продовжується активна робота з учнівською молоддю.

За запрошенням керівництва закладу вищої освіти та у співпраці з управлінням освіти Чорноморської міської ради сьогодні наш університет відвідали учні закладів освіти міста Чорноморськ та вихованці Чорноморського куреня імені Дмитра Попова «Джура - Поліцейський».

Гості отримали інформацію щодо вступу до університету. Працівники закладу вищої освіти поділились перевагами навчання та проговорили про сильні дієві освітньо-виховні позиції в університеті.

Також наші юні друзі побували у центрі медіації, на екскурсії в музеї історії університету та відвідали практичні заняття у мультимедійному тирі.

Дякуємо всім дотичним за єдність і вмотивованість щодо виховання учнівської молоді регіону та роботу з питань утвердження української національної ідентичності. Слава Україні! Героям Слава!