Зустріч представників ОДУВС з Головою офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста

????????????????????????????????????18 лютого відбулась зустріч проректора вишу Олександра Поліщука, помічниці ректора університету з гендерних питань Вікторії Томіної та завідувача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки полковника поліції Володимира Дулгера з Головою офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста в південних областях Анастасією Марчук.

Під час зустрічі було обговорено укладання офіційного договору співпраці, проведення спільних тренінгів, семінарів, бінарних занять, розробку методичних матеріалів.

Міжнародний Комітет Червоного Хреста працює на основі Женевської конвенції в країнах із зоною конфлікту. Основний напрям діяльності – це допомога переселенцям, допомога у пошуках зниклих безвісті, гуманітарна допомога, поновлення зв’язків між розлученими членами родини, забезпечення поваги життя та гідності затриманих, ув’язнених.

???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????  ????????????????????????????????????