Знайомство з професією поліцейського

24 квітня більше 250 випускників загальноосвітніх навчальних закладів Білозерського району зустрілися з діючими та майбутніми працівниками Національної поліції. Офіцери управління кадрового забезпечення ГУНП в Херсонській області та курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету внутрішніх справ знайомили юнаків та дівчат з професією поліцейського.

У стінах наукового ліцею імені О. Я. Печерського Білозерської селищної ради у цей день працювали з молоддю представники експертно-криміналістичної та кінологічної служби, а також спецпризначенці. Можна було зблизька побачити роботу експерта, ознайомитися із спецзасобами, які використовують поліцейські, а також “поспілкуватися” зі справжнім службовим собакою. Курсанти Херсонського факультету ОДУВС продемонстрували прийоми рукопашного бою. Глядачі тепло вітали переможців обласного фестивалю “Кубок сміху” – володарів весняного Кубку – членів команди КВК «Нова Поліція».

Під час заходу поліцейські розповіли учням про конкурсні умови вступу у відомчі виші та етапи відбору на службу до підрозділів Головного управління Національної поліції в Херсонській області.