Виїзні дні відкритих дверей представників ОДУВС тривають

19 лютого представники Одеського державного університету внутрішніх справ провели Виїзні дні відкритих дверей для школярів 9-11 класів Одеських загальноосвітніх шкіл № 100 та № 27.

????????????????????????????????????Знайомство з професією поліцейського та майбутнього правоохоронця, а також специфікою професійної підготовки висококваліфікованих кадрів для лав Національної поліції України в університеті розпочалося з презентації для школярів відеоролика про виш.

????????????????????????????????????Далі до учнів було доведено, на які спеціальності за державним замовленням та за контрактом можна вступити. Під час ознайомлення з особливостями вступу, особливу увагу звернено на те, що виш надає необхідну допомогу абітурієнтам в реєстрації на освітньому порталі???????????????????????????????????? Національної поліції України та допомагає в оформленні документів для особових справ.

Далі до уваги присутніх було представлено виступи творчих колективів університету – вокального ансамблю ОДУВС «Крок до зірок» та команди КВК «Курортна зона».

По завершенню програми Виїзних днів відкритих дверей біля 500 школярів отримали профорієнтаційні буклети ОДУВС.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????