Курсанти університету відвідали Вибухотехнічне управління ГУНП в Одеській області

22 листопада викладачем кафедри криміналістики та психології майором поліції Ольгою Ковальовою проведено бінарне практичне заняття з навчальних дисциплін «Криміналістика» та «Судова експертологія» спільно з практичними працівниками відділу техніко-криміналістичного забезпечення ВТУ ГУНП в Одеській області.

photo5393423272810490818photo5393423272810490823Під час заняття курсанти 307 взводу факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування відвідали Вибухотехнічне управління, де заступник начальника відділу техніко-криміналістичного забезпечення полковник поліції Тетяна Чорній та інспектор ВТУ старший лейтенант поліції Анатолій Соколовський розповіли про основні напрями роботи управління, особливості виявлення вибухових речовин та вибухових пристроїв, алгоритм дій слідчого щодо огляду місця події при виявленні боєприпасів.

Курсанти отримали відповіді на основні питання, які ставить слідчий при огляді місця події спеціалістам-вибухотехнікам. Крім того, курсанти побачили на власні очі, як працює при виявленні боєприпасів кінолог-вибухотехнік зі службовою собакою.