В університеті відбулися збори первинної профспілкової організації працівників ОДУВС

img_6374Сьогодні, 03 грудня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено збори первинної профспілкової організації працівників вишу в режимі відеоконференції, що об’єднала членів профспілки, які перебували: в м. Одесі в  аудиторії № 318 навчального корпусу по вул. Успенська, 1, в аудиторії № 229 навчального корпусу по вул. 21 км Старокиївської дороги, 42-В та в м. Херсоні, актовій залі Херсонського факультету університету.

img_6369Збори відкрив голова первинної профспілкової організації працівників ОДУВС Олександр Домброван.

Для проведення зборів було обрано головуючого зборів – Андрія Бабенка, секретаря – Наталію Грибенчу та лічильну комісію у складі 9 осіб.

img_6380На порядок денний зборів були винесені наступні питання:

– Розгляд заяв про складання повноважень членів комітету профспілки та голови первинної профспілки;

– Про обрання голови первинної профспілки;

img_6387– Про обрання заступника голови первинної профспілки;

– Про склад комітету первинної профспілки;

– Про склад ревізійної комісії первинної профспілки.

img_6402Під час розгляду другого питання було прийнято рішення про обрання головою первинної профспілки університету Сергія Деревянкіна, за що проголосували 566 осіб із 617, які взяли участь у зборах.

img_6454Далі було обрано: заступника голови первинної профспілки університету Валерія Слатвінського, склад комітету первинної профспілки: Олександра Поліщука, Сергія Медведенка та Ірину Смирнову.

На зборах обрано ревізійну комісію в кількості трьох осіб: Олександра Дубенка, Віктора Маковія та Олени Хаян.

img_6435Загалом, проведення зборів первинної профспілкової організації працівників Одеського державного університету внутрішніх справ пройшли на належному рівні та в дружній атмосфері.

dsc_6347Ректор університету В’ячеслав Аброськін привітав Сергія Деревянкіна з обранням його головою первинної профспілки Одеського державного університету внутрішніх справ та наголосив, що профспілкова організація університету повинна захищати інтереси працівників та надавати матеріальну допомогу тим, хто її потребує – це її основне завдання.

«Як новообраний голова первинної профспілки університету, хочу запевнити всіх, що я буду воювати за кожного члена профспілки і зроблю все можливе, щоб курсанти та студенти приходили на навчання з радістю», – додав у свою чергу Сергій Деревянкін.

img_6394 img_6400  img_6406 img_6420 img_6424 img_6433 img_6438 img_6440  img_6460 img_6468 img_6474 img_6480