В ОДУВС пройшов II тур Конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів системи МВС України

20 квітня 2017 року в Одеському державному університеті внутрішніх справ проведено II тур конкурсу наукових робіт курсантів, слухачів і студентів вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання МВС України.

Захід відкрив перший проректор ОДУВС кандидат юридичних наук, доцент полковник поліції Сергій Албул, який привітав гостей та учасників конкурсу, зазначивши, що відповідно до наказу МВС України від 08.02.2017 № 104 місцем проведення другого туру конкурсу визначено наш вищий навчальний заклад. «Тож бажаю всім плідної роботи, високих результатів, а також міцного здоров’я, сил і наснаги, нових відкриттів на славу Науки та України», – додав перший проректор.

Головне завдання конкурсу – підтримка обдарованої молоді, яка виявила бажання займатися науковою роботою, створення у вищих навчальних закладах творчої атмосфери та сприятливих умов для інноваційного розвитку, проведення досліджень з актуальних проблем правоохоронних органів, суспільства та держави в цілому.

Всього до участі в конкурсі було заявлено 43 наукові роботи, які надійшли з 9 вузів, а саме: Національної академії внутрішніх справ, Харківського національного університету внутрішніх справ, Львівського державного університету внутрішніх справ, Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Одеського державного університету внутрішніх справ, Донецького юридичного інституту МВС України, Національної академії Національної гвардії України та Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького.

Номінаційні комісії працювали за шістьма напрямами: кримінально-правовий, адміністративно-правовий, цивільно-правовий, державно-правовий, суспільні науки, оперативно-розшукова та спеціальна діяльність правоохоронних органів.

Зауважимо, що конкурс проводиться щорічно, починаючи з 2008 року, з метою підвищення якісного рівня підготовки наукового резерву, розвитку творчих здібностей членів наукового товариства курсантів, студентів та слухачів, їх залучення до науково-дослідницької діяльності.