Участь представниці ОДУВС в обласній педагогічній майстерні

На запрошення Одеського обласного інституту удосконалення вчителів представниця Центру гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ Алла Пишна взяла участь в обласній педагогічній майстерні для заступників директорів з виховної роботи «Концептуальні підходи щодо розбудови моделі системи виховної діяльності навчального закладу в контексті сучасних підходів до виховання».

Під час заходу були розглянуті актуальні питання виховної роботи, серед яких особливе значення має питання попередження насильства в сім’ї. Відповідно до очікувань та запиту учасниць педагогічної майстерні, Алла Пишна розповіла про нормативно-правові документи захисту дитини від насильства; права та обов’язки батьків по вихованню та розвитку дитини; органи та установи, на які покладається здійснення заходів із запобігання насильства в сім’ї; відповідальність кривдників за вчинення насильства в сім’ї тощо.

Діти – майбутнє нашої країни. Синергія науковців та практичних працівників сприяє ефективному забезпеченню прав дітей та надійному їх захисту від насильства. Центр гендерної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ продовжує надавати на запит зацікавлених суб’єктів наукову, методичну та педагогічну підтримку з питань протидії гендерному насильству, одним із проявів якого є насильство в сім’ї.