Участь представників ОДУВС в урочистостях до Дня Національної поліції України

Сьогодні, 04 липня, представники Одеського державного університету внутрішніх справ на чолі з ректором університету генералом поліції третього рангу Іваном Катеринчуком взяли участь в урочистих заходах з нагоди відзначення четверної річниці створення Національної поліції України, які проходили у Центральному парку культури та відпочинку імені Т.Г. Шевченка.

img_1106img_1112Нагадаємо, День Національної поліції України — відзначається щорічно 4 липня згідно з Указом Президента України від 4 квітня 2018 року № 97. Це одне з нових офіційних державних і професійних свят України. Воно з’явилося в Національному Календарі 9-го грудня 2015-го року у відповідному Указі Президента України № 693, в якому враховувалися роль і значення Національної поліції України у виконанні завдань з охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримці громадської безпеки і порядку.

img_1114img_1156Цього дня слова привітань на адресу правоохоронців лунали від керівництва поліції регіону та представників органів місцевої влади.

Кращих працівників поліції було заохочено цінними подарунками. Листи подяки від начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області генерала поліції ІІІ рангу Олега Беха отримали й курсанти Одеського державного університету внутрішніх справ: Ольга Куріна, Марина Шпак, Денис Бершадський, Артем Дехтярук та Едуард Товстенко.

img_1188 img_1137img_1133