Участь представників ОДУВС у презентації навчального посібника «Діяльність Національної поліції України щодо забезпечення публічної безпеки в умовах антитерористичної операції»

photo541558910939887515527 серпня на базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулася презентація навчального посібника «Діяльність Національної поліції України щодо забезпечення публічної безпеки в умовах антитерористичної операції».

Даний навчальний посібник був підготовлений першим заступником Голови Національної поліції – начальником кримінальної поліції генералом поліції другого рангу Аброськіним В.В.

На презентацію було запрошено наступних представників Одеського державного університету внутрішніх справ: проректора університету Берназа П.В., керівника кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки полковника поліції Дулгера В.В., викладача кафедри тактико-спеціальної, вогневої та фізичної підготовки підполковника поліції Головацького О.О. та т.в.о. керівника кафедри публічного управління та адміністрування підполковника поліції Корнієнка М.В.

photo5416102933516364635Презентацію відкрив ректор ХНУВС Дмитро Швець, який відзначив актуальність навчального посібника: «Це унікальне та необхідне видання, в якому акумульовано досвід поліцейських, що несли службу на окупованих територіях на сході України із забезпечення прав і свобод громадян, законності та правопорядку в державі».

photo5416102933516364637Перший заступник Голови Національної поліції України В’ячеслав Аброськін наголосив: «У цьому посібнику ми об’єднали весь той досвід, який отримали під час забезпечення публічного порядку на території проведення антитерористичної операції на сході нашої країни в 2014–2018 рр. Єдина моя мета, яку я з командою однодумців досягав при виданні цього навчального посібника, щоб майбутні працівники поліції не допускали тих помилок, які робили ми через відсутність необхідних навичок та знань, бо за кожною помилкою може стояти життя звичайного громадянина, поліцейського.

Найважливішого значення в наших сьогоденних умовах, коли окуповані ворогом наші території, коли гібридна війна не припиняється ані на мить, набуває розвиток системи відомчої освіти. Ми маємо орієнтуватися на підготовку висококваліфікованих фахівців для служби в підрозділах Національної поліції України шляхом формування в них знань і умінь, необхідних для виконання покладених поліцейських завдань щодо протидії злочинності як в умовах мирного часу, так і за надзвичайних умов».

photo5416102933516364638На актуальності посібника наголосили й виступаючі. Вони зазначили, що, ознайомившись з матеріалами видання, курсанти зможуть в подальшому використовувати засвоєні знання для вирішення типових ситуацій, що виникають під час забезпечення органами поліції публічної безпеки в умовах проведення антитерористичної операції, організовувати управлінську діяльність на основі певного алгоритму, орієнтуватися у процесі зміни професійних завдань та ускладнення оперативної обстановки.

Учасники наукового семінару отримали екземпляри нового посібника.

(За матеріалами ХНУВС)