Участь курсантів Херсонського факультету ОДУВС у квесті «Ми українці – ми європейці»

2На базі Херсонського факультету ОДУВС упродовж квітня-травня п.р. проводяться ряд заходів із реалізації Концепції вдосконалення інформування громадськості з питань європейської та  євроатлантичної інтеграції України.

Метою цих заходів є формування  в майбутніх правоохоронців неупередженої громадської  думки щодо політичного курсу держави на активізацію процесів європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння вивченню та пропаганди історії та культури європейських стран, свідомого розуміння переваг європейського та євроатлантичного курсу розвитку української держави, розвитку просвітницької діяльності в питаннях інтеграції.

3«Ми українці – ми європейці» — це тема квесту, в якому взяли участь курсанти 1-го курсу Херсонського факультету ОДУВС. Інтеграція української освіти в Європейський освітній простір стала головною темою незвичного виховного  заходу.

Квест проходив на базі Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Програма заходу була  спрямована на розширення кругозору молодих людей щодо європейських культурних цінностей.

Учасники квесту були розділені на дві команди, кожна з яких отримала карту Європи. За умовами квесту команди проходили декілька етапів та на кожному виконували завдання, пов’язані зі знанням архітектури, культури, літератури, фольклору, кіно європейських країн. Команда дівчат виконала всі завдання трішки швидше за суперників та першими прийшли до фінішу.