• Українська
  • English
×

Участь ректора ОДУВС у заходах з нагоди Дня народження Тараса Шевченка

09 березня українці відзначають 205-ту річницю від дня народження видатного українського поета, письменника, художника, громадського та політичного діяча – Тараса Григоровича Шевченка.

img_9351img_9346Тож, з цієї нагоди ректор Одеського державного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук генерал поліції третього рангу Іван Катеринчук разом з керівництвом міста та області, представниками духовенства та громадськості взяв участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченка, яке традиційно пройшло у Центральному парку культури та відпочинку ім. Т.Г.Шевченка.

img_9357img_9374Тарас Григорович Шевченко – великий поет, геній українського народу. Він зробив неоціненний вклад у духовну скарбницю людства. Без його імені не можна уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни. Його творчість невмируща. Життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє.

Творчість Шевченка – це святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми, нащадки, будемо завжди берегти у своєму серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

img_9366 img_9376 img_9382