ТУРБОТА ПРО ЖИТТЯ І ЗДОРОВ’Я КУРСАНТІВ − НАЙВИЩИЙ ПРІОРИТЕТ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДУ ВИЩОЇ ОСВІТИ ЗІ СПЕЦИФІЧНИМИ УМОВАМИ НАВЧАННЯ

Буквально з перших днів перебування курсантів нового набору в стінах Херсонського факультету його працівниками проводиться організована робота з профілактики травматизму, запобігання нещасним випадкам на заняттях з вогневої, тактико-спеціальної та фізичної підготовки,  під час несення служби в складі добового наряду тощо.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAТак, 14 серпня фельдшером медпункту факультету проведено первинний медичний огляд новоприбулого особового складу, звернуто увагу на зберігання залишків домашніх продуктів, приведення в порядок зачісок, дотримання вимог щодо зберігання лікарських засобів індивідуального користування тощо.

Цього ж дня фахівцем служби охорони праці підрозділу проведено вступний інструктаж з першокурсниками з питань охорони праці, розглянуто питання з електробезпеки, регламент праці та відпочинку, відповідні записи зроблено в передбаченому журналі. Деякі аспекти з санітарії та гігієни доповнено на лекційному занятті з навчальної дисципліни «Домедична допомога».

OLYMPUS DIGITAL CAMERAОсобливу увагу було приділено на занятті з особовим складом вивченню розпорядку дня навчального закладу, затвердженого відповідним наказом ОДУВС.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAНауково-педагогічними працівниками кафедри спеціальної фізичної та вогневої підготовки проведено навчальне заняття на тему «Порядок проведення ранкової фізичної зарядки», а також первинні інструктажі з заходів безпеки при поводженні зі зброєю у відповідності до вимог наказу МВС України від 01.02.2016 року № 70 та при проведенні занять з фізичної підготовки й спортивно-масових заходів.

Фахівцем факультету з пожежної безпеки проведено первинний інструктаж з профілактики у курсантів поведінки, яка може призвести внаслідок їх необережного поводження з вогнем до знищення матеріальних цінностей.

Таким чином, разом зі звиканням до нових вимог навчання курсанти засвоюють і чинні норми законодавства з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Тарас Вайда, Херсонський факультет