Театральне дозвілля вихованців ОДУВС

img_000905 жовтня курсанти 2-го та 3-го курсів факультету № 1 Одеського державного університету внутрішніх справ у супроводі фахівця факультету підполковника поліції Володимира Богача відвідали Одеський український академічний музично-драматичний театр ім. В. Василька та переглянули українську комічну оперу в двох діях «Сватання на Гончарівці».

img_0005В центрі вистави — класичний сюжет: до дівчини Уляни засилає сватів синок сільського багатія Кандзюби Стецько. Але ж Уляна любить кріпака Олексія. Та й той нелюб Стецько, хоч і багатий, а нерозумний та ледачий…

Українське весілля, нагадаємо, починається зі сватання, на якому дівчина або подає рушники (на знак згоди), або, навпаки, підносить нареченому гарбуза.

img_0014«Сватання на Гончарівці» за однойменною комедією українського класика Григорія Квітки-Основ’яненка є своєрідною антологією національної музики. Комедія, помножена на українську музику і пісню, фантазії на тему народних вечорниць — такі жанрові особливості постановки. Окрім народних пісень, у виставі звучить музика з творів українських композиторів Семена Гулака-Артемовського, Миколи Лисенка, Кирила Стеценка.

Українські звичаї, велика кількість народних пісень допомогли здійснити подорож в минуле. Актори здивували чуттєвістю своїх арій і ніжною любов’ю до української етніки.