Змагання з настільного тенісу серед курсантів першого курсу

photo_2020-01-27_11-03-41-1 Згідно запланованих спортивних заходів, з 23 січня на факультеті підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності серед курсантів першого курсу розпочався відбірковий етап з настільного тенісу, в ході якого будуть обрані найкращі спортсмени для формування збірної команди факультету.

Впровадження фізичної культури, як важливого засобу гармонійного розвитку, зміцнення здоров’я та налагодження дружніх стосунків серед курсантів Одеського державного університету внутрішніх справ є основними завданнями таких спортивних заходів.

Саме настільний теніс – гра, яка тренує не лише тіло, але й мозок, адже ви плануєте стратегію гри, тактику, відстежуєте м’яч та удари. Такі тренування допомагають у покращенні координації рук і ніг та вкрай необхідні для майбутніх поліцейських.