Спогади про голодомор 1932-1933 років на Херсонщині

img_321022 листопада курсанти 3-4 курсів Херсонського факультету відвідали Обласний палац молоді та студентів, де відбулася презентація аудиодиску “Спогади про голодомор 1932-1933 років на Херсонщині”. Захід приурочений до 85-ої річниці трагедії, яка забрала більше 10 мільйонів життів українців.

img_3216Автор аудиодиску заслужений працівник культури України, викладач Херсонського музичного училища В.Кисіль вже багато років працює над збереженням фольклорної спадщини нашої області.

img_3191Присутні в залі мали змогу почути реальні історії мешканців Херсонської області про страшні випробування неврожаєм та голодом. До аудиодиску включено спогади Петра Ігнатова із села Агаймани Іванівського району, Уляни Малашенко із села Мала Каховка Каховського району, Марії Пашкевич із Кардашинки Голопристанського району тощо.

Гості заходу затамовували подих і прислухалися до кожного слова очевидців, які не просто жили чи стали свідками, а самі були жертвами того режиму, який за лічені роки призвів до винищення величезної кількості ні в чому не винних українців.