Слухачі короткострокових курсів підвищення кваліфікації отримали сертифікати

З 6 по 7 вересня у відділі післядипломної освіти Одеського державного університету внутрішніх справ проходили короткострокові курси підвищення кваліфікації працівників підрозділів превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Одеській області.

img_8501img_8510Правоохоронна діяльність, як ніяка інша, потребує системного вдосконалення та навчання. Працівники всіх рівнів поліції проходять короткострокові курси підвищення кваліфікації. Адже саме від їхніх знань та вмінь в небезпечних ситуаціях залежить збереження життя та здоров’я громадян України.

Протягом навчання з підвищення професійної майстерності поліцейських освітній процес забезпечували досвідчені викладачі.

img_8507img_8506На курсах переважала програма, яка включає професійні теми навчання за напрямами: антикорупційне законодавство; порядок реагування на звернення громадян та їх розгляд; діяльність дільничних офіцерів поліції щодо запобігання та протидії домашньому насильству; робота працівників поліції щодо захисту прав та законних інтересів дітей; адміністративна відповідальність; види адміністративних стягнень; провадження у справах про адміністративні правопорушення; взаємодія поліції та громади на засадах партнерства (community policing); основи  превентивної роботи та охорони публічного порядку.

Після закінчення курсів 24 правоохоронці отримали сертифікати відповідного зразка про проходження короткострокового підвищення кваліфікації.

img_8505   img_8508 img_8511