Ще одну угоду про співпрацю укладено керівництвом ОДУВС

На цей раз це угода Херсонського факультету з Науково-дослідним експертно-криміналістичним центром в Херсонській області. Його керівник Павло Сакал разом із проректором державного університету – деканом Херсонського факультету Олексієм Солов’єм закріпили наміри про подальшу співпрацю відповідними підписами.

24Фахівці НДЕКЦ вже неодноразово брали участь у проведенні профорієнтаційних заходів. Крім того, є неоціненною допомога з боку експертів різних спеціалізацій у професійній підготовці майбутніх поліцейських.

Одразу після підписання угоди  курсанти 3-го курсу стали учасниками практичного заняття, яке проводилося на території НДЕКЦ. Разом із викладачами Херсонського факультету його проводили фахівці-експерти. Курсанти у максимально наближених до реальних умовах навчалися проводити огляд місця події. За легендою це було застосування вогнепальної зброї зі смертельними наслідками. У ході відпрацювання практичних навичок курсанти знайомилися з новітніми технологіями та спецобладнанням, яке застосовується сучасними експертами.

img_20191024_133157_250img_20191024_133207_031img_20191024_133226_385