• Українська
  • English
×

Сергій Яровий: Під час травневих свят робота правоохоронців повинна бути максимально скоординованою та націленою на безпеку людей

whatsapp-image-2020-04-30-at-15-09-38-1Сьогодні, 30 квітня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін взяв участь у нараді, яку провів перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий з керівниками правоохоронних органів Одещини.  

whatsapp-image-2020-04-30-at-15-09-39«Наше завдання бути готовими до будь-яких викликів, що можуть виникнути у травневі свята, у тому числі – 2 травня. А ще ми повинні показати усім, що ми – єдина правоохоронна система, яка стоїть на варті інтересів людей та їхньої безпеки», – звернувся до присутніх Сергій Яровий.

whatsapp_image_2020_04_30_at_14-10-51Сергій Яровий закликав керівників громадських організацій та жителів регіону дотримуватися вимог чинного законодавства, а також карантинних обмежень і заборон, визначених Постановою Кабінету міністрів № 211 за рекомендаціями Головного санітарного лікаря України.

«Від особового складу усіх підрозділів МВС, які у ці дні забезпечуватимуть правопорядок в Одесі та області, я чекаю скоординованості дій, толерантності по відношенню до громадян, витримки і професіоналізму», – підкреслив перший заступник міністра.

(За матеріалами ГУНП в Одеській області)