Ректор університету провів зустріч з курсантами випускних курсів вишу

img_5585Сьогодні, 30 червня, ректор Одеського державного університету внутрішніх справ В’ячеслав Аброськін провів зустріч з курсантами–випускниками, які прибули для складання ЗНО до м. Одеси та вже за декілька днів поповнять лави Національної поліції України.

img_5566Настанови від очільника вишу отримали курсанти факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції, превентивної діяльності та органів досудового розслідування.

Звертаючись до майбутніх офіцерів, ректор університету закликав молодих поліцейських завжди обмірковувати кожне своє рішення та чітко дотримуватись закону, в жодному разі не порушуючи його.

«Я дуже хочу, щоб ви стали тими людьми, які дійсно дорожать своєю професією, берегли та поважали один одного, відповідально ставились до служби», – зазначив В’ячеслав Аброськін. – «Маю надію, що ви гідно служитимете і прославлятимете Національну поліцію України».

Ректор університету запевнив курсантів, що весь науково-педагогічний склад вишу завжди готовий їх підтримати та надати дружню пораду у будь-якій ситуації.

img_5567 img_5574 img_5577