Просвітницький захід для учнів 9-11 класів ЗОШ № 31

????????????????????????????????????????????????????????????????????????Студенти 2–го курсу факультету № 4 Одеського державного університету внутрішніх справ Юлія Плакуща та Олександр Боцул взяли участь у профорієнтаційному заході «Ярмарка професій», який проводився за сприяння Одеського міського центру зайнятості для учнів 9-11 класів Одеської загальноосвітньої школи №31 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Захід відвідало понад 100 школярів, які мали можливість поспілкуватись зі студентами університету, запитати про умови вступу, особливості навчання за державним замовленням та за контрактом.

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????