Профорієнтаційні заходи представників ОДУВС тривають

Вибір професії сьогодні все міцніше пов’язується з таким поняттям, як «профорієнтація». Саме професійне орієнтування – невід’ємна складова зустрічей представників Одеського державного університету внутрішніх справ з випускниками шкіл.

Під час зустрічей представники ЗВО розповіли про історію університету, його факультети та структурні підрозділи. Старшокласники отримали цікаву інформацію про значущість спеціальностей, перспективи працевлаштування, а також про переваги навчання в ОДУВС. Учням розповіли про культурно-масові та освітні заходи, що проходять в університеті: концерти, КВК, спортивні змагання, олімпіади, конференції тощо.

media-share-0-02-04-1cf54dd0ca2281492f2576e2ddcebc8d2d3cd7ac835c4ebe9ef9a9f0aaba7e44-414403e5-83a3-46d2-b5f7-9546479ce433Професор кафедри українознавства Віктор Савченко зустрівся з учнями спеціалізованої школи № 21 I-III ступенів спортивного напряму Одеської міської ради Одеської області, темою розмови стало обговорення історичних сторінок героїчної Одеси.

Заступником декана факультету № 3 підполковником поліції Едуардом Лимаренком та представником кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії Оксаною Байдан спільно з курсантами факультету було проведено профорієнтаційну роботу серед учнів Великодальницького навчально-виховного комплексу “Школа-гімназія” Біляївського району Одеської області, Теплодарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Теплодарської міської ради Одеської області та Майорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Біляївської міської ради Одеської області.

Професором кафедри кримінального права та кримінології кандидатом юридичних наук Оленою Плужнік та викладачем кафедри капітаном поліції Вікторією Щирською були проведені профорієнтаційні заходи інформаційного та виховного характеру за темами «Попередження вживання наркотиків. Наркотики та закон» та «Протидія булінгу в школі» в Одеській загальноосвітній школі № 22 І-ІІІ ступенів для учнів старших класів та в Одеській загальноосвітній школі № 130 І-ІІІ ступенів для учнів 10-х класів. Зазначені заходи були організовані та проведені за участю директорів ЗОШ № 22 Оксани Смірнової та ЗОШ № 130 Людмили Слободянюк.

img-9878779be0c16e12a92fdfe2a6a435c2-vВикладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки старший лейтенант поліції Станіслав Кузнєцов та Святослав Карапет’янц зустрілися з учнями 11-х класів Одеського навчально-виховного комплексу № 67 «Загальноосвітня школа І — ІІІ ступенів — ліцей».

Також старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Світлана Даниленко зустрілася з вихованцями Одеської загальноосвітньої школи № 8 І – ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області. Заняття проводились з учнями 11-х класів на тему «Відповідальність за булінг за законодавством України».

Разом з цим, викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Ольгою Будяченко проведено профорієнтаційну роботу з учнями 11-х класів Одеської спеціалізованої школи № 86 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови Одеської міської ради Одеської області.

У свою чергу, студентами факультету №4 продовжено проведення профорiєнтацiйних заходів в школах Суворовського району м. Одеси, зокрема 11-12 квітня ними відвідані Одеський навчально-виховний комплекс №13 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” та Одеська загальноосвітня школа №22 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області.

Доцент кафедри державно-правових дисциплін Микола Юрченко продовжив практику проведення профорiєнтацiйних зустрiчей з учнями шкiл Малиновського району м. Одеси та відвідав Одеську вечірню (змінну) загальноосвітню школу №3 ІІ-ІІІ ступенів та Одеську загальноосвітню школу № 18 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради Одеської області, а декан факультету №4 провела зустрiчi з керівництвом Одеської загальноосвітньої школи №62 І-ІІІ ступенів та Одеського  ліцею “Європейський”.

12 квітня для учнів п’ятого класу загальноосвітньої школи № 39 І-ІІІ ступенів м. Одеси курсант 307 взводу факультету № 3 рядовий поліції Саруханян Д.А. разом з професором кафедри адміністративного права та адміністративного процесу Барановим С.О. провели профілактичну лекцію – презентацію на тему «Запобігання булінгу у шкільному середовищі», під час якої учнів ознайомили з найбільш поширеними проявами цього негативного соціального явища, кваліфікуючими ознаками даного виду адміністративного правопорушення та видами відповідальності, які встановлюються законом до кривдника і його батьків. Разом з цим, з учнями десятого класу проведена профорієнтаційна бесіда, під час якої були продемонстровані відеоматеріали про організацію навчання в Одеському державному університеті внутрішніх справ, доведено умови вступу до закладу вищої освіти та особливості професії поліцейського.

Сподіваємось, що ця профорієнтаційна робота допоможе молоді зробити правильні висновки і обрати професію, яка буде їм до душі.